Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Dobroměřicích

3. 6. 2012

 HODNOCENÍ  TURNAJE V DOBROMĚŘICÍCH

 

sestava     :   FILIP – 70%  - 3 gólů                

                  MATĚJ – 75%  -  8 gólů

                    DOMINIK – 60%    

                     PETR – 60%  

                    KUBA – 70%    -  5 gólů 

                 PEPA – 50%  

 

1. zápas  0:7  začaly jsme velmi ospale a zakřiknutě, opět se ukázala psychická slabost, po inkasovaných gólech jsme přestaly hrát a dopadlo to dost špatně. Navíc jsme za celý zápas nevystřelili na soupeřovu branku

2. zápas  2:2   v tomto zápase jsme začaly více hrát a bylo vidět i více pohybu po hřišti, bylo i více šancí na vstřelení branky a to na obou stranách, v brance podržel  dobrými zákroky DOMINIK a MATĚJ dal dva  góly.  Nakonec asi spravedlivá plichta.

3. zápas  10:2  další soupeř nám dal na hřišti trochu více prostoru, takže jsme mohli mnohem více kombinovat, a kluci mnohem více běhaly a také se mnohem více bavily hrou samou, Velmi pohledné utkání nakonec skončilo vysokou výhrou. V tomto utkání se o góly podělili KUBA s MATĚJĚM

4. zápas  4:2   v dalším utkání jsme čelili obrovské zhoubě mládežnického fotbalu, a to nakopávání od soupeřova brankaře a je pravda že s tím kluci měly docela problémy. Snaha o kombinaci se přeci jen vyplatila  a   po takové menší přetahované o výsledek jsme nakonec vyhrály.

5. zápas  0:4  poslední utkání bylo dlouho vyrovnané, zlepšený pohyb po hřišti, pozornější práce obrany, důslednější napadání soupeře a práce brankaře, opět jsme však nedaly gól a po inkasování  dvou branek zapracovala zase trochu hlavička, kluci polevily a bylo po fotbale.

 

ZÁVĚR:        Na tomto turnaji kluci ukázaly že hrát umí a dokážou se pořádně pobavit, je ale zapotřebí mnohem více máknout.  Škoda jen že se o vstřelené branky nepodělilo celé mužstvo.