Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Litvínově

2. 6. 2012

 HODNOCENÍ TURNAJE V LITVÍNOVĚ

 

sestava     :   FILIP – 60%  - 14 gólů                

                  MATĚJ – 55%  -  8 gólů

             DOMINIK – 50%   -  5 gólů

                 HONZA – 40%   -  6 gólů

                    KUBA – 70%    -  3 góly    

 

1.zápas –  3:3   v brance KUBA předvedl dobrý výkon. Začátek turnaje byl trochu vlažnější, ale  postupně se to zlepšovalo, přesto hra stačila pouze na plichtu, o výhru nás připravilo málo pohybu, a slabá agresivita při hře bez balonu

2. zápas – 5:3  v brance DOMINIK předvedl dobrý výkon přehled při rozehrávce. Hra se stále zlepšovala snaha  o kombinaci i přesto stále slabá hra bez balonu, málo agresivity, čekáme než nás balon trefí místo abychom si ho vybojovali, pomalu se rozhodujeme při rozehrání a tím ztrácíme drahocenný čas

3.zápas – 2:8  v brance FILIP  předvedl slušný výkon, i v brance se nebojí hrát s mužstvem. Hned ze začátku jsme dostaly 2 rychlé góly po chvíli další a najednou jsme přestaly hrát kluci to prostě psychicky nezvládly a zápas vzdaly.

4.zápas – 4:5     v brance HONZA s jeho výkonem v brance nejsem spokojen ač chtěl chytat celý zápas čeká než o balon trefí než aby mu šel naproti, některé góly dostal protože stojí až za brankovou čarou. Na góly se přílež mnoho nadřeme a potom lehce inkasujeme. Ze začátku jsme prohrávaly, potom se hra výrazně zlepšila a ztrátu jsme stáhly ale v těsném závěru jsme zase dostaly laciný gól a zápas skončil prohrou. Přesto jsem však spokojen s bojovností v tomto zápase. Jen to přenést do celého turnaje..

5. zápas – 10:2  v brance MATĚJ se na to vy…… jeho přístup byl velmi špatný až jsem ho vystřídal. Hra se opět trochu zlepšila ale spíše díky mladšímu soupeři který dovolil více kombinovat. Stále chybí agresivita, dravost, rychlejší přechod do útoku a chuť dát góly, stále se dlouho rozhodujeme při rozehrávce.

6.zápas – 12:2  v brance opět KUBA a stále velmi dobrý výkon. Poslední soupeř byl nám velmi známí „NOVOSEDLICE  A“ proti našim mladším spoluhráčům jsme hrály pouze ve dvou hráčích v poli, stále však postrádám více kombinační hry, mnoho balónů ztrácíme špatným a pomalým zpracováním a proto se velmi špatně kombinuje.

 

ZÁVĚR :          Turnaj my ukázal na čem je třeba zapracovat, a co zlepšit