Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Krupka - FKN 3:8

23. 10. 2011

FK Krupka - FKN 3:8 (2:7)

 

Dostavil se podzim a podle toho vypadala docházka na pátečním tréninku. Trenér byl donucen sáhnout k doplnění mladších žáků pro pár závodníků do starší přípravky. Po jejich sobotním zaváhání v Košťanech byl ale problém koho vzít, protože část si to ani nezasloužila a některým se v neděli nechtělo. Nominační lístek nakonec zbyl i na Dalibora z ročníku 2002, který se trenérovi za důvěru odměnil snaživým výkonem a pan rozhodčí Jančárek ho ocenil i žlutou kartou za faul na unikající o 4 roky starší a hlavu větší kapitánku domácích. Dalibor to popsal:"Já za ní utíkám a ona mi kopla do chrániče." (Dodejme, že patou zepředu a zákrok byl posouzen správně.) Z nařízeného trestného kopu se nic nepřihodilo. Ve druhém poločase ještě Dan fauloval útočnici domácích, ale rána ze značky pokutového kopu přeletěla i ochozy za atletickou dráhou.

 

Sestava: Michal Mark - Dan Hromádka, Vojta Krunt - Vojta Drahokoupil, Roman Dušek, Marek Vobecký - Dominik Lanž, Karolína Senická. Na střídání Tonda Koudelka a Dalibor Krunt.

Trenér: Jiří Vobecký

 

Vývoj skóre:

0:1 ... Marek Dominikovi a gól

0:2 ... VojtaK z pravé strany překopl na levou na Marka, ten vysunul Karolínu, která poslala nahrávku Romanovi na střed a na 3 pokusy se mu podařilo umístit míč k tyči

0:3 ... brankář jinak dívčího týmu vyrazil střelu Dominika ke Koudymu, který se nemýlil

1:3 ... domácí kopou roh a od někoho se míč odrazil do branky

1:4 ... Roman poslal kolmici za obranu, kam zaběhl Koudy a míč jen lehce tečoval do sítě

1:5 ... Michal rozehrál ze země přesně na půlku na VojtuD a ten po sprintu prostřeluje brankáře

1:6 ... míč se odrazí k Dominikovi, který ještě v pádu nakopl balón a jeho oblouk skončil s odrazem o tyč v šibenici

2:6 ... Dominik ztratil na půlce balón, získala ho domácí děvčata a postupují na osamoceného Dalibora, který se jich zalekl

2:7 ... VojtaD nahrává Dominikovi a gól.

Poločas 2:7

2:8 ... Marek si nejdříve před soupeřkou lehl, asi šlápl na balón, děvčata z toho byla rozhozená, že ho nechala pak postupovat až před branku a míč skončil po lehkém uknutí do protipohybu brankáře v síti

3:8 ... VojtaK ztratil, míč putuje k vysoké kapitánce, jen zmrazila Michala v brance pohledem a uklidila mu míč do pravé šibenice.

 

V prvním poločase se domácí děvčata snažila hrát a nám se dařilo přečíslovat obranu, ve druhém asi už nemohla nebo dostala pokyn vyztužit obranu a hrát jen na brejky. Našim borcům a borkyni se už dařilo méně se prosazovat, ale ani v naší obraně nevznikaly větší problémy.

V neděli 30.10.2011 v 11:00 hrajeme poslední zápas sezony s DFK Teplice na hřišti v Novosedlicích. POZOR na změnu času!!!