Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - Chlumec 7:0 (3:0)

 K dnešnímu zápasu nominovali trenéři Jiří Vobecký a Ota Bouz do branky Kubu Macha a do pole Nikolu Soukupovou, Vojtu Krunta, Romana Duška, Marka Vobeckého, Dana Hromádku, Vojtu Drahokoupila a Sama Látala. Na střídačce čekali na příležitost přípravkáři Štefan Očko, Karolína Senická a Dalibor Krunt.

Od první minuty bylo vidět, kdo dnes získá body. Věková, fotbalová i fyzická převaha byla zjevně na naší straně. To jsme si ale mysleli i v jiných zápasech. Na první gól jsme si museli chvíli počkat, než se Dan po nahrávce Štefana odhodlal ke střele z dálky  a brankář nedosáhl. Před druhým gólem nahrával Marek míč zpět od brankové čáry a opět Dan, tentokrát z první trefuje zařízení. Do poločasu přidal třetí branku Marek po nahrávce od Romana. 

Výkon moc přesvědčivý nebyl, branek jsme měli vstřelit více. Vzpomněli jsme si i na nedávný zápas s trnovanskou Hvězdou. Historie se tentokrát neopakovala. Vojta K zužitkoval nahrávku od Dana, přetlačil obránce a brankáře a otevřel skóre druhého poločasu. Potom Roman rozehrál s Markem roh nakrátko a druhý jmenovaný zvýšil na 5:0. Šestý gól připravila Nikola pro Romana. Před posledním gólem Roman postupoval sám, jeho střelu gólman hostů jen vyrazil, míč ztlumil Dalibor a dal přednost staršímu Romanovi, který byl napodruhé úspěšný.

Dnes jsme bodovali naplno, ale nebylo to ono. Útočníci namísto aby roztahovali hru, tlačí se i se svými hlídači před branku a vlastně překážejí záložníkům ve střelbě. Stále je co zlepšovat.