Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - FK Krupka 5:0 (1:0)

27. 5. 2012

K předposlednímu zápasu soutěže postavili trenéři Jiří Vobecký a Ota Bouz do branky Kubu Macha a do pole Dana Hromádku, Sama Látala, Romana Duška, Lukáše Macha, Vojtu Drahokoupila, Nikolu Soukupovou, Vojtu Krunta, Marka Vobeckého a Tondu Macha. Dále povolali přípravkáře Štefana Očka, Fandu Macha, Štěpána Holakovského, Kryštofa Holakovského a Karolínu Senickou. Aby nebylo málo Machů, hlavním pořadatelem byl Roman Mach.

Dlouho trvající sucho se projevilo na kvalitě hřiště, které bylo velmi tvrdé. Stejně tvrdá byla i hra hostujícího dívčího týmu. Slečny se s míčem moc nemazlily, snažily se ho nakopávat na největší hráčku na hrotu a ta svedla spoustu soubojů s našimi často i o 2 hlavy menšími obránci. Naši se však nedali, hráli také důrazně a Kuba i přes trochu nervózní projev branku uhájil. Ve druhém poločase kapitánce začaly docházet síly a děvčata už jen balóny odkopávala na všechny strany.

V prvním poločase naši dlouho nemohli překonat hustou a důraznou obranu Krupky. Po jednom střetu našemu Tondovi zůstala ruka pod soupeřkou a nevydržela. Tonda z toho vyšel se zlomenou rukou v zápěstí a musel být odvezen do nemocnice na ošetření.

Ve druhém poločase naši střelci zjistili, že soupeřky mají slabinu v brance a před tvrdými souboji v brankovišti dali přednost střelám z dálky a nakonec se převaha projevila i na skóre.

Naše branky - Roman 2, Marek 2, Štefan

Asistence - Lukáš, Fanda, Vojta K, Marek

Ještě jednou - Tondo držíme palce a ať to srůstá!!!