Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hvězda Trnovany "B" - FKN 0:5

24. 9. 2011

Hvězda Trnovany "B" - FKN 0:5 (0:4)

 

V sobotu 24.9. v době oběda nebo odpoledního klidu jsme nastoupili na pěkném trávníku Hvězdy Trnovany  proti "B" družstvu mladších žáků. Trenéři Jiří Vobecký, Otta Bouz a Roman Mach postavili základní sestavu: Michal Mark - Dan Hromádka, Jakub Vít - Vojta Drahokoupil,Vobecký, Roman Dušek - Dominik Lanž, Sam Látal. Kdyby neochořel Leoš, měli bychom i druhou sedmičku, takhle jsme byli na střídání: Patrik Šimek, Tomáš Bílý, Antonín Koudelka, Josef Krajewski, Vojta Krunt a Jakub Mach.

Od první minuty jsme se usadili na půlce Hvězdy, ale domácí pevnost odolávala. Naši obránci se také nenudili, když museli zachytávat občasné protiútoky a tak i Kuba Vít nám ukázal, že umí rychle utíkat a zabojovat.

Branky v 1. poločase:

0:1 ... Pepa hází aut Markovi, který si s Pepou míč naráží a posouvá se s ním před branku a prostřeluje do té doby nepřekonatelného brankáře domácích.

0:2 ... Marek kope roh z pravé strany a míč se dostává až k Pepovi na zadní tyči, ten zpracovává a nikým neatakován zvyšuje.

0:3 ... Marek nahrává Pepovi ve středu hřiště, Pepa dělá jednu kličku, míč si připravuje a z 15 metrů trefuje levou šibenici.

0:4 ... Dan kope opět roh z pravé strany a Marek placírkou usměrňuje míč do branky.

V poločasové přestávce trenéři přeskupí naše řady a do druhého poločasu nastupuje jedna sedmička a druhá parta v šesti. Hráči však přestali plnit pokyny trenérů a hru si komplikovali sami.

0:5 ... jediný gól zaznamenal Marek po rozehrání rohu nakrátko a několika přihrávkách s Danem.

Domácí také zaznamenali jeden vstřelený gól,šem pan rozhodčí ho neuznal, protože se ukázalo, že v brance neskončil míč, ale kopačka jednoho trnovanského útočníka.

 

V neděli 2.10. v 11:00 přivítáme na našem hřišti silný celek z Meziboří.