Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Krupka - FKN 3:1 (2:1)

8. 4. 2012

V neděli za chladného počasí nám začala jarní část bojů o body v okresním přeboru mladších žáků. Trenéři Jiří Vobecký a Ota Bouz nominovali všechny mladší žáky, kteří přicházeli podle docházky na tréninky v úvahu - Marek Vobecký, Kuba Mach, Nikola Soukupová, Roman Dušek, Dominik Lanž, Sam Látal, Dan Hromádka a Vojta Krunt. Po sobotním zápase starší přípravky doplnili nepočetnou skupinku o další 3 opory - Pepa Krajewski, Karolína Senická a Štefan Očko. Domácí postavili i své opory z ročníku 1999 a v prvním poločase za podpory severního větru nás trochu přehrávali. Některým našim se nechtělo běhat a když jsme se dostali do šance, následovalo zbrklé zakončení. 

První gól jsme dostali po přímém kopu, když se míč odrazil od břevna a domácí ho úspěšně dorazili do sítě. Před druhým gólem si soupeřovo levá strana úspěšně narazila kolem našich bránících hráčů a útočící hráč se dostal před Marka a prostřelil ho. O přestávce trenéři naše závodníky probudili a s větrem v plachtách jsme domácí zmáčkli. Po jednom z odkopů náš brankář Marek vystřelil, trefil Nikolu, ale druhá rána už prošla do branky. Několik dalších šancí zlikvidoval brankář Krupky Ondra Vorlíček, něco šlo mimo branku. Po jednom našem rohu domácí odvrátili míč k Ondrovi Koníčkovi, který s ním sprintoval přes celé hřiště a s vypětím všech sil nakonec o tyč balon do naší branky dopravil.

Na úvod jsme prohráli, ale věřme, že v dalších zápasech se do hry zapojí i další hráči kádru, všichni budou běhat, bojovat, poslouchat a plnit pokyny trenérů. Snad se zlepší i divácká kulisa a nebudeme poslouchat neslušné pokřikování některých rádobyfandů, kteří si možná neuvědomili, že se jednalo o zápas mladších žáků. Fotbalová asociace připravila video s názvem Respect, na které najdete odkaz na stránkách  www.krupka-2000.estranky.cz. Jsou tam i jiné informace pro rodiče.