Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - FK ČL Neštěmice

20. 9. 2011

FKN - FK ČL Neštěmice 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) - přátelský zápas

 

V úterý 20.9. za krásného počasí nás přijeli navštívit borci z Neštěmic, kteří v této sezoně hrají krajský přebor mladších žáků a někteří si už zahráli na střídavý start i českou ligu mladších žáků. V pracovní den je dojíždění na tuto vzdálenost přece jen už trochu honička, přesto byli naši hosté připraveni v 17:00 k výkopu, ovšem vzhledem k náročnému programu v neúplné sestavě. Náš tým mladších žáků nastoupil takřka kompletní posílen o hráče ročníku 2001 nenominované k současně hranému utkání OP starších přípravek.

Trenéři Ji ří Vobecký a Ruda Klaser (Neštěmice) se domluvili na hrací době 3x20 minut.

Naše zahajovací sestava: Kuba Mach - Michal Mark, Vojta Krunt - Dan Hromádka, Roman Dušek, Marek Vobecký - Dominik Lanž, Vojta Drahokoupil. Na střídání byli připraveni Sam Látal, Tonda Mráz, Filip Bachofner, Víťa Bartůněk, Pepa Krajewski, Adam Polcar a Patrik Šimek.

Od úvodního hvizdu se rozpoutala bitva o každý metr hřiště. Tým hostů se skládá z hráčů ročníků 2000 a 2001 a starším domácím nechtěli dát nic zadarmo. Ti se naoplátku chtěli vytáhnout na mužstvo krajského přeboru.

První třetina skončila i přes několik šancí na obou stranách bez branek. Ve druhé třetině nastoupil v brance Michal Mark a osvědčil se. Postupně se dostali domácí do vedení, které navyšovali. Neštěmičtí však také dokázali skórovat. Druhá třetina skončila 3:1. Třetí třetinu začali hosté velkým tlakem a domácí se několik minut jen bránili. Výsledkem byl jeden gól v naší síti. Pak se na to už domácí trenér nemohl dívat, a některé dovolenkáře prostřídal trénovanějšími borci a hra se vyrovnala. V závěru přidal Marek ještě jednu branku a zápas skončil vítězstvím Novosedlic 4:2.

Naše góly: Vojta D. (as. Dominik), Marek (as. Dominik), Dominik (as. Marek), Marek.

Góly hostů vstřelil Radek Jahoda a Tomáš Klaser.

 

Hodnocení hráčů:

Kuba - bez obdrženého gólu, zlepšit rozehrávku, v poli spolehlivý, zlepšit nahrávku.

Michal - nenápadný, ale nepříjemný obránce, v brance předvedl spoustu dobrých zákroků, při rozehrávce trenérovi padaly vlasy, ale Michal to měl pod kontrolou.

Vojta K. - síla, dlouhé nohy, neuteče z obrany, aby nemusel závodit s rychlejšími útočníky, protože tahá za sebou vagón, povedla se i klička, zlepšit nahrávku.

Dan - důrazný, rychlý, občas udělá kličku navíc, zlepšit střelu.

Roman - důrazný, běhavý, pomůže v obraně i v útoku, tentokrát si moc nezastřílel.

Marek - důrazný, běhavý, pomůže v obraně i v útoku, soupeři nevěděli, co s ním, schytal hodně ran.

Dominik - šikovnost by byla, ale kdyby se chtělo více běhat.

Vojta D. - šikovný čiperka, pracovat s míčem, poslouchat trenéra.

Sam - běží, až když letí míč, jinak čeká, v soubojích zabojuje, pozor na ofsajdy.

Tonda - nechtěl moc běhat, pozdě v soubojích a málo důrazu.

Filip - zahájil sezónu až minulý týden a bylo to znát, soupeř z něj občas dělal diváka.

Víťa - přes rok nebyl na tréninku a za jeden den se to nedohoní, v útoku bloudil, ale v obraně to bylo lepší, ovšem důrazní neštěmičtí lvi ho párkrát vyváleli.

Pepa - síla i technika by byly, ale trochu chyběla rychlost.

Adam - přišel, viděl, zvítězil, ale nemohl za to. Věčně stojí v ofsajdu, chybí rychlost a běhat se ani moc nechce. Když bude chodit na tréninky, ono se to zase zlepší.

Patrik - další dovolenkář - tenista. V první třetině se rozkoukával, pak už byl platným článkem obrany.

 

Hezké počasí přilákalo i diváky, kteří mohli být spokojení se zhlédnutým žákovským fotbalem. Budou-linaši svěřenci aktivně připravovat, jsou schopni hrát i se soupeři z vyšších soutěží.

 

Tuto sobotu od 13:00 je mistovské utkání s Hvězdou Trnovany B na jejich hřišti.