Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Litvínově - 10. místo

15. 1. 2012

V turnaji hraném na dvě skupiny jsme se v desetiminutových utkáních potkali ve skupině s dalšími pěti celky.

V úvodním utkání jsme ostudně, bez zájmu a bez nápadu prohláli s celkem FK Louny 0:7, pak trenéři všechny trochu probudili a po budíčku následovala remíza s celkem Roudnice n.L. 2:2. Relativně  slušný byl také výsledek po celkem dobré hře s celkem FK Litvínov "A" 1:3. Remíza 1:1 s Bezděkovem už byla naším neúspěchem... A v rozhodujím utkání s Krupkou nás při našem vedení 1:0 srazili tři chyby, které by se neměli stávat a i přes vyrovnání na 3:3 a náš závěrečný tlak přišla trefa soupeře na celkovýc 3:4.

Ve skupině o 9.-12. místo jsme porazili celek Velkého Března 4:3 a remizovali s FK Litvínovem 2:2, což nám o jediný gól v rozdílu skóre zajistilo celkově až 10. místo .

Mimo prvního utkání jsme se snažili přizpůsobit důraznému (někdy až zbytečně tvrdému) fotbalu na malém kluzkém hřišti, kdy si každý z našich hráčů vybral svojí slabou chvilku. Dnešní šedivý průměr občas (nepříliš často) převyšoval Roman s Nikolou.

Sestava: Josef Krajewski/ Jakub Mach - Roman Dušek, Nikola Soukupová, Antonín Mráz, Antonín Koudleka, Patrik Hennebichler, Jakub Mach/ Josef Krajewski