Jdi na obsah Jdi na menu
 


SCARLETT CUP 2012 - hodnocení

Dnes jsme v teplické sportovní hale Na Stínadlech uspořádali další Scarlett Cup pro hráče ročníku 2000 a mladší . Turnaje se zúčastnilo opět 8 mužstev a až po závěrečném hvizdu bylo jasno o pořadí a bylo možné vypsat diplomy. Poslední zápas mezi Baníkem Most a Juniorem Teplice teprve rozhodl o pořadí na prvních třech místech. Našich hráčů se to letos netýkalo. Někteří soupeři byli asi nad naše síly, ale při větším nasazení jsme se mohli přiblížit k předním místům. Celkové 7. místo je určitě zklamání.

Trenéři Jiří Vobecký a Ota Bouz postavili do branky Kubu Macha a v poli se střídali Nikola Soukupová, Roman Dušek, Tonda Mráz, Vojta Drahokoupil, Pepa Krajewski, Tonda Koudelka, Kuba Vít, Patrik Šimek a Štefan Očko. V prvním zápase jsme nastoupili proti starší přípravce TJ Proboštov. Buď bylo na naše profesory příliš brzy nebo jim drobní proboštovští hráči nepřipadali dost nebezpeční, ale pár šancí jsme neproměnili a soupeř nám dal lekci v zakončování a hlavně v pohybu. Někteří naši se domnívali, že se soupeř porazí sám nebo se lekne urostlých postav. Kluci z Proboštova ale naší starší přípravku znají a vědí, že rychlost není naše silná stránka. Mladší žáci také nedokázali překonat výborného Adama Lugera v brance a tak jsme začali turnaj porážkou 0:2. V dalších zápasech jsme občas drželi krok jen v prvních minutách, někdy i déle, ale když jsme se dostali ke střelbě, byla to bída. Běhat se nám nechtělo a soupeři nás často přečíslovali nebo nás sevřeli v brankovišti jak Barcelona. Kuba v brance předvedl několik výborných zákroků, ale občas chybku vyrobil při rozehrávce a je třeba zlepšit komunikaci. Ostatní se probudili až po řízkovém dopingu paní Krajewské před zápasem s Krupkou. Tonda Mráz si snad poprvé vzpomněl, že je útočník a dal možná nejrychlejší gól turnaje v 9. vteřině zápasu. Zápas jsme dotáhli do vítězství 3.2. V posledním zápase jsme se vytáhli na Baník Souš a dokázali překonat výborného Štěpána Ježka v brance a rozloučit se druhým vítězstvím.

Naši střelci v turnaji Vojta D - 3x, Pepa K. - 1x, Tonda M. - 1x.

Někteří naši hráči asi spali nebo si neuvědomili, že si přišli zahrát fotbal a diváci jsou ti lidé na žlutých a modrých sedačkách na tribuně. Fotbalisté běhají. Naši soupeři to věděli.