Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - Baník Modlany 7:5 (2:2)

14. 4. 2012

K třetímu zápasu jara jsme nastoupili v areálu Scarlett proti bojovníkům z Baníku Modlany. Asi se zlepšilo počasí a tak měli trenéři Jiří Vobecký a Ota Bouz k dispozici větší počet hráčů. V brance nastoupil Martin Podhola, v 1. pětce Honza Lasík, Dalibor Krunt, Štefan Očko, Štěpán Holakovský a Jára Kamrla, ve 2. pětce Kuba Vít, Fanda Mach, Karolína Senická, Tonda Koudelka a Petr Křenovský. Hosté přijeli jen s dvojicí náhradníků věkem z mladší přípravky a to se projevilo i v průběhu zápasu.

Od začátku zápasu byl vidět úmysl soupeře držet míč co nejdále od své branky i za cenu odkopů jakýmkoliv směrem. Naše první pětka si od úvodu s touto hrou nedokázala poradit a hra byla mizerná. Druhá pětka to zkusila profesorsky, ale zapomněla běhat a dostala gól. První pětka brankami Honzy a Járy získala vedení na naší stranu. Pak projevil svůj nesouhlas s rozehrávkou našich trenér Ota mohutným písknutím a vylekaný obránce Modlan chytil míč do ruky. Pan rozhodčí Beneš vyřešil situaci míčem rozhodčího a kapitán hostů nakopl míč směrem k naší brance a Martina to přeskočilo. Poločas 2:2.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté. Nejdříve přes naše 3 hráče přešel Fořt, míč dal pod sebe a jeho spoluhráč střelou zpoza obránce poslal Modlany do vedení. Za nás vyrovnal Kuba po nahrávce Koudyho. Pak se ale ujaly 2 střely soupeře a prohrávali jsme 3.5. Naši trenéři nechali stát 3 účastníky a podařilo se vytvořit tlak. Hostům začaly docházet síly. Probudil se i Koudy a začalo to padat. Čtvrtý gól dal Koudy střelou z první po nahrávce od Štefana a vyrovnal Jára ránou z dálky po přiklepnutí Koudyho. V poslední minutě nás do vedení dostal Koudy a sedmý gól přidal opět Koudy po nahrávce od Karolíny.

Závěr byl hektický, ale při plném nasazení všech našich závodníků od začátku zápasu by k tomu vůbec nemuselo docházet. Na zdatnějšího soupeře by to nemuselo stačit.