Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - Stavoren Kostomlaty 10:4 (5:1)

Bramboračka se odehrávala na hřišti, výbornou klobásu podávali v místním bufíčku. Naši závodníci si splnili své školní povinnosti a na zápas dorazili plní elánu. Trenér Ota Bouz měl k dispozici tuto partu - Fanda Mach, Jan Lasík, Štěpán Holakovský, Karolína Senická, Kuba Vít, Martin Podhola, Štefan Očko a Dalibor Krunt. Mezi zúčastněnými se nenašel žádný brankář - dobrovolník a tak se nakonec odhodlali 4 kluci, že se v brance prostřídají.

Do zápasu jsme dle očekávávní vstoupili tlakem, ale míč nám překážel, utíkal, skákal, zkrátka si dělal, co chtěl. Pak se přece jen Martinovi a Štefanovi podařilo vypracovat dvougólový náskok, o který jsme vzápětí přišli, když si brankář č. 1 Fanda šlápl na míč, zhroutil se na zem a než se zase zvedl, soupeř snížil. Při třetím gólu trefil Dalibor Štefana v brance domácích a nevím, komu ho rozhodčí připsal. Pak jsme do poločasu přidali ještě 2 branky (Štefan a Karolína). V naší brance dochytal poločas Kuba s nulou.

Ve druhém poločase začal v brance Martin, ale zřejmě měl ve škole náročný den, protože při prvním gĺu byl mimo branku, při druhém zaspal při střele z trestného kopu a navíc mu uhla zeď, při třetím dostal housle. Pak šel do branky čtvrtý gólman Dalibor a udržel čisté konto, protože jediná střela od rohového praporku ho minula a naštěstí i branku. U nás se probudil komentátor Kuba a 2x prostřelil brankáře domácích. Osmý gól přišel po přečíslení soupeře rychlým rozehráním dopředu od Honzy přes Karolínu až k zakončujícímu Štěpánovi. Devátý gól přidal Honza střelou asi z 12 metrů a skóre uzavřel Štefan po nerozhodném hlavičkovém souboji (nikdo se míče nedotkl) přesnou střelou.

Domácí byli bojovní, ale byl znát věkový rozdíl u některých domácích hráčů a větší zkušenost na naší straně. Naši ale nepředvedli zrovna oslnivý výkon a kdyby domácí nastoupili v nejsilnější sestavě, asi bychom měli problémy.