Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hvězda Trnovany - FKN 5:4

28. 9. 2011

Hvězda Trnovany - FKN 5:4 (1:4)

 

O sváteční středu jsme opět navštívili hřiště Hvězdy Trnovany, tentokrát se starší přípravkou. Trenéři Ota Bouz a Roman Mach připravili tuto základní sestavu: Antonín Koudelka - Karolína Senická, Patrik Šimek - Josef Krajewski - Leoš Steinshoefer, Tomáš Bílý. Na střídání byli připraveni - Dalibor Krunt, Pavel Maňkoš a Martin Podhola.

 

V prvním poločase jsme soupeře mačkali, ale naráželi jsme na pevnou obranu domácích, ze které vyráželi do rychlých protiútoků.

Góly:

0:1 ... po jednom útoku domácích se zmocňuje míče Pepa, nahrává Leošovi a ten z pravého křídla dává první gól.

0:2 ... Pepa zabavuje nerozhodné obraně Hvězdy balón a střelou k tyči zvyšuje.

0:3 ... Karolína hází aut Tomášovi, ten postupuje napříč hřištěm a nahrává Martinovi, který střelou do levé šibenice navozuje dojem, že Novosedlice budou nadělovat.

1:3 ... Z toho nás ale domácí brzy vyvedli, když obrana zaspala a na Koudyho nabíhal z úhlu osamocený útočník a před brankou stál další. Následovala střela k bližší tyči místo očekávané přihrávky.

1:4 ... Tomáš běží po pravé straně s míčem a přehazuje vysokého brabnkáře domácích.

 

Poločas 1:4 v náš prospěch a předváděná hra navodila v sektoru hostí na místní tribuně spokojenost a vybídla trenéry k instrukcím pro její další zkvalitnění. Zřejmě to však nenašlo u našich hráčů pochopení, protože druhý poločas byl z naší strany velmi špatný. Sice jsme útočili, ohrožovali dobrého brankáře Trnovan, nějakou tyč či břevno nastřelili, ale góly dával už jen náš soupeř. Jejich útoky se valili do naší otevřené obrany jeden za druhým a bylo otázkou času, kdy nám nebude stačit náskok z prvního poločasu. Obránci se nestíhali vracet, vázla rozehrávka u brankáře i obránců a útočník domácích Adam Bokser to měl mnohem snazší než v sobotním zápase mladších žáků. A tak se vedení v poslední minutě přehouplo na stranu domácích a nic na konečném stavu 5:4 pro Hvězdu nezměnil ani závěrečný závar před jejich brankou, kdy se opět vyznamenal brankář i s pomocí tyče.

Hráči se mají do pátečního tréninku zamyslet nad 2. poločasem a v sobotu 1.10. od 10:00 zápase s Hostomicemi předvést, jaké si vzali ponaučení.