Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - 4. hrací den

12. 1. 2013

 Dnes jsme mohli zabojovat o celkové druhé místo v Zimní lize mladších žáků, ale to by k tomu museli všichni zúčastnění přistoupit jinak. Vzhledem k marodce nominovali trenéři i kluky ze starší přípravky. Honza se snažil, ale ještě musí potrénovat. Dalibor se zapomněl vzbudit a tak se stal naším nejlepším nahravačem, většinou ale na góly soupeře. Někteří žáci se ale také nepředvedli. Tonda také spal, Karolína se bála něco udělat, Pepa se snažil předvádět věci okoukané v televizi, ale k tomu nám ještě něco chybí. Nikola svou střelu předvedla jen jednou, Štefanovi trochu chyběla rychlost a Vojta nevystřelil ani jednou. Pochválit můžeme snad jen Dana v brance a za snahu Štefana, Nikolu a Vojtu. Romanovo góly chyběly.

FKN - TJ Vaňov 5:3 (0:3)

Do zápasu jsme vstoupili s velkým tlakem a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy začnou padat branky. Začaly, ale do naší sítě. Balón jsme si nahrávali na půlce soupeře, ale nic z toho. Mladý brankář všechny naše slabé pokusy z dálky pochytal a do brankoviště jsme se nedostali. Soupeř řešil rozehrávku od branky odkopem do autu. Po vhazování už to nějak ubojovali. Z rychlých brejků a Daliborovo nahrávek však 3x skórovali a začali zdržovat. Z hrací doby 48 minut snad 10 minut rozehrávali auty nebo hledali balón. V posledních patnácti minutách jsme se nakonec prosadili a asi 3 minuty před koncem i vyrovnali. Naše vítězství se rodilo těžce, ale můžeme si za to sami, protože bez běhání a bojovnosti to nepůjde s žádným soupeřem. Naše branky - Pepa 2x, Nikola, Honza, Tonda

FKN - FK Litvínov 01  2:8

Výsledek odpovídá dění na hřišti. Byli jsme ustrašení, odevzdaní. Podržel nás Dan v brance, který si dal i jeden gól po sólu přes celé hřiště a životní narážečce od Dalibora. V první čtyřce si byli schopní nahrát Štefan s Nikolou, ve druhé to byl jen Vojtabeton a 3 diváci. Naše branky Štefan, Dan.