Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Oldřichov - FKN 9:6 (3:4)

14. 4. 2013

Tak jsme očekávali, co nám zase Oldřichov po zkušenostech ze Zimní ligy předvede a nezklamal. Hřiště špatně vyznačené, bez brankoviště a menší, aby se to lépe zahušťovalo před vlastní brankou a nakopávalo na 4 útočníky. Pravidla OFS pro soutěže mládeže jsou neznámé literární dílo, atd.

Zápas jsme zahájili docela slušně, ale ve druhém poločase začal herní systém domácích 3 střední obránci a 4 střední útočníci bez krajních hráčů slavit úspěchy. Domácí útočník Dominik Polák (dnes hrající pod jménem Ondřej Brabenec) neznámého věku se rozstřílel a náš benjamínek v bráně se spíš snažil uhýbat, aby přežil ve zdraví. Naši na styl Oldřichova nedokázali najít odpověď, přestali hrát a o výsledku bylo rozhodnuto.

Během Zimní ligy jsme se snažili oldřichovským vysvětlit, jak je mládež rozdělená do věkových kategorií a v okresních soutěžích si mají především zahrát fotbal a naučit se hrát fotbal. Z přeboru mladších žáků se nepostupuje, ani nesestupuje. Existuje i soutěž starších žáků. Když hráli minulý rok přebor přípravek s mladšími žáky, všem jich bylo líto a zavírali až na výjimky oči. Příští víkend nás navštíví starší přípravka Oldřichova, snad se na to aspoň oholí.