Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKN - 1. hrací den

17. 11. 2012

FKN - FK Bílina 02     1:19

Chvílemi jsme drželi krok v některých soubojích, ale rychlost, kombinace, kličky, atd. - to vše předváděli naši soupeři a my jsme si aspoň procvičovali rozehrávku ze středového kruhu. Náš jediný gól vstřelil Kryštof.

 

FKN - 1. FC Dubí  2:6

Dubí nám opět předvedlo, jak lze přistoupit k mládežnickému turnaji. Minulý rok nominovalo na náš Scarlett Cup pro ročník 2003 hráče ročníku narození 2002 a ani se nezačervenali. Tentokrát na soupisku pro 1. hrací den Zimní ligy pro starší přípravku v klidu napsali hráče ročníku 2000 a 2001. Po upozornění pořadatele napsali novou soupisku, kde stejné hráče přivedli na svět až v roce 2002. Ve třetím pokusu už napsali jen hráče spadající do kategorie, která tento den hrála. Přesto do zápasu vpustili jednoho hráče ročníku 2001, který na soupisce uveden nebyl a vstřelil i gól. Dubští zatím na cenu Fair Play nekandidují.

Kdo ale viděl tento zápas, moc fotbalu neviděl. Naši se snažili hrát profesorsky bez běhání, soupeř fotbalu také moc nepředvedl, ale aspoň bojoval, makal, běhal, atd. První gól jsme si vstřelili sami, druhý vstřelil mladší žák po hře rukou a další byly výsledkem nasazení a přístupu našeho soupeře. Naše branky vstřelili Kryštof a Karel. Jinak bída.

Hodnocení přítomných novosedlických kluků:

Štěpán - brankář, snažil se, pochytal dost, občas mu obránci nepomohli, chce to více klidu při rozehrávce a možná ubrat na přemotivovanosti.

Kryštof - zahrál si hodně, většinou musel vše řešit individuálně, protože mu nikdo nepomohl, ale soupeři se sním nemazlili a měl toho jak buchet. S jedním útočníkem jsme se neprosadili.

Dalibor - Největší na place, asi nejpomalejší a nejhodnější na soupeře. Líný, pohodlný, balón překáží, ale to všem dubským také, tak aspoň bojovali. Dalibor byl asi nakonec také unavený, protože si zahrál hodně. Neměl ho kdo vystřídat. Ale měl by předvést více.

Ondra - fotbal hraje chvíli, u nás je od září a v předchozím klubu se soustředili hlavně na odkopnutí balónu. Přihrávce nebo kličce se trenéři nevěnovali, asi to nepovažovali za nutné. Souboje díky postavě neprohrával, ale ještě neví, co dál. Z přístupu je však vidět, že na sobě pracovat chce a určitě se bude zlepšovat.

Lukáš - to je úplný začátečník, který musí na sobě hodně zamakat. Přetlačit se nenechal, ale trénovat, trénovat, trénovat, ... a chodit na tréninky, chodit natréninky a jak bylo to třetí?

Karel - první poločas proti Bílině převáděl výkon, jaký známe z tréninků, ale pak asi přepnul do úsporného režimu a vydržel i celý druhý zápas. Světlý okamžik předvedl v druhém poločase proti Dubí, když sebral soupeři balón, posunul a vystřelil do šibenice náš druhý gól. pak zase usnul. Příště musíme přeprogramovat spořič výkonu, protože s balónem za ty roky už něco umí.

Víc kluků nebylo, protože onemocněli, atd. Škoda